Deze vacature is vervuld.
Ambitieuze recruiter gezocht in het bruisende Berlijn!
-
Functie Inhouse recruiter
-
Locatie Berlijn, Duitsland
-
Nationaliteit Nederlands
-
Periode Minimaal 358 dagen tussen 08 jun 2020 en 01 jun 2021.
-
Minimum leeftijd 20 jaar
-
Accommodatie Tijdelijk beschikbaar
-
Uren per week 40
-
Bruto maandsalaris €2800 - €3000
In overleg met onze recruiters zijn verschillende startmomenten mogelijk.
Ik wil updates van nieuwe startdatums ontvangenCOVID-19 update - Werken in het buitenland mogelijk!
Omschrijving
Details
Waarom jij deze kans niet wilt missen!
-
Je ontvangt een fijn salaris van 34000 bruto per jaar
-
Er is een goed relocation package
-
Je kunt flexibel en mobiel werken
-
Je krijgt betaalde on-the-job training via het "Buddy-systeem"
-
Je krijgt gezondheidsdagen
-
Je kunt deel uitmaken van een sportteam en meedoen aan de jaarlijkse Company Run
-
Er zijn zomer- en winterfeesten en andere leuke team evenementen!
Wat moet je daarvoor doen?
-
Sourcing
-
Screening
-
Samenwerken met externe partijen
-
Samenwerken met internationale collega's
Wat verwachten wij van jou?
-
Dat je vloeiend Nederlands spreekt
-
Dat je een bachelor hebt afgerond
-
Dat je sensationele communicatie eigenschappen bezit
-
Dat je een sterke teamspeler bent
-
Dat je redelijk Engels spreekt
-
Dat je interesse in recruitment / HR hebt (ervaring is een pré)
-
Dat je initiatief neemt
-
Dat je gedetailleerd te werk gaat en goed onder druk presteert
Beschikbaarheid
Minimaal 358 dagen tussen 8 juni 2020 en 1 juni 2021.
Over bedrijf
Yobbers
Yobbers is het moederbedrijf van Grenzelooswerk. Wij richten ons specifiek op het contact met de werkgevers en nemen daarbij een bemiddelende rol in tussen werkzoekenden en werkgevers in het buitenland.Vacature vragen


Hoi Marcha,
Deze werkgever biedt als relocatie pakket 1 maand accommodatie aan. Verder helpen ze bij de nodige inschrijvingen e.d.
Groet,
Martin
Beste
Ik heb zeker interessen !
Heb alleen geen bachelor is dat een probleem ? Zoja zijn er andere soortgelijke funnies zonder diploma? Maar wel tegen hetzelfde salaris aan ? Ik ben per direct beschikbaar


Hoi Ihdia,
Leuk te horen dat je interesse hebt in deze baan. Voor deze baan is een Bachelor inderdaad het minimum. Maar niet getreurd, we hebben voldoende leuke uitdagende functies waarbij je geen Bachelor nodig bent. Uiteraard is het salaris dan wel iets anders maar altijd nog een prima salaris hoor.Als je op 1 van de andere posities reageert bel ik je en nemen we alles even rustig door.


Is dit een vacature die vaker beschikbaar komt? Het lijkt mij namelijk erg leuk maar ik ben waarschijnlijk pas na de zomervakantie 2020 beschikbaar..


Hoi Shkurta, dank je voor je belangstelling. Ik zou de website goed in de gaten houden. Er zijn altijd wel leuke vacatures op de mooiste locaties te vinden. Als je 2 a 3 maanden voor je kunt vertrekken contact met me opneemt bespreek ik graag alle mogelijkheden die er dan zijn met je.
Is het een probleem als je geen afgeronden bachelor hebt, maar wel een afgeronden mbo-4 opleiding hebt?


Hoi Mandy,
Dank je voor je bericht. Voor deze specifieke vacature is het inderdaad wel van belang maar ik heb een aantal nieuwe vacatures in Berlijn waar je HBO voldoende is. Ik bespreek deze graag met je, als je me je CV en beschikbaarheid mailed bel ik je.
Beste,
Wat moet ik verstaan onder 'tijdelijke accomodatie' en 'relocatie package'?
Liefst,
Marcha